معرفی باسکول جاده ای - نمایندگی پند کاسپین کرمان

باسکول جاده‌ای وسایل نقلیه جاده‌ای را توزین می نمایند. از باسکول جاده‌ای جهت توزین ماشین های سنگین استفاده می شود که آن ها را با نام هایی نظیر باسکول تریلی کش ، باسکول کامیون کش و باسکول دامپ تراک می شناسند. نصب، راه اندازی و کار با باسکول جاده ای پند کاسپین کرمان شبیه باسکول های فروشگاهی و باسکول های صنعتی نیست و بسیار با آن ها متفاوت است.( انواع باسکول جاده ای و قیمت فروش را میتوانید در صفحه محصولات نمایندگی باسکول جاده ای پند کاسپین در کرمان مشاهده نمایید)

این باسکول باید در زمین یا تپه‌ای قرار گیرد و به دو روش مرسوم توکار و یا روکار نصب شود. باید به این نکته نیز توجه داشت که پروسه‌ی عبور و قرار گرفتن ماشین های سنگین بر روی کفه‌ی باسکول به راحتی انجام شود و در حین آن مشکلی ایجاد نشود. از این رو نیز محل قرارگیری باسکول اهمیت بالایی دارد.

باسکول جاده ای کرمان جاده ای پند کاسپین نمایندگی باسکول جاده ای کرمان تریلی کش کامیون کش دامپ تراک ماشین سنگین فروش باسکول جاده ای نمایندگی پند کاسپین قیمت باسکول جاده ای کرمان

ساختار مکانیکی باسکول جاده ای

باسکول جاده ای ( تریلی کش ، کامیون کش ، دامپ تراک ) در واقع یک ترازوی دیجیتال است که به شکل یک پل طراحی شده و وسیله‌ی نقلیه ( معمولا ماشین سنگین ) با عبور و قرار گرفتن بر روی آن توزین می‌شود. بنابر این باسکول در واقع به صورت یک پل طراحی شده است که در آن موادی نظیر فلز، بتن و یا ترکیبی از فلز و بتن مورد استفاده قرار گرفته است. این ساختار مکانیکی معمولاً روی یک فونداسیون بتنی قرار می‌گیرد.
باسکول جاده ای دیجیتال پند کسپین کرمان دو نوع دارد و به انواع هم سطح زمین و یا بالاتر از زمین تقسیم می‌شود. باسکول های هم سطح زمین کفه‌ای شبیه به یک حوضچه دارند که در وسط آن قرار گرفته است. هم چنین باسکول می تواند به صورت ثابت و یا قابل حمل طراحی شود.

- لودسل باسکول جاده ای

لودسل مورد استفاده در باسکول جاده ای کرمان ، لودسلی است که کششی آنالوگ نام دارد.در این نوع دستگاه استفاده از لودسل کششی آنالوگ نسبت به لودسل کششی دیجیتال معمول‌تر است چرا که در ساخت لودسل کششی دیجیتال از اتصالات و قطعات جوشی بیشتری استفاده می‌شود که این موضوع می تواند باعث بروز اختلالاتی در محیط های داخلی و خارجی باسکول شود که رفع و ترمیم آن‌ها هزینه و وقت زیادی را از ما خواهد گرفت. در لودسل کششی آنالوگ به دلیل کمتر بودن این گونه اتصالات و مقاومت بسیار بالایی که در برابر نیروهای خارجی دارد، این مشکلات بسیار کم تر پیش می‌آید و از این نظر لودسل کششی آنالوگ برای باسکول جاده ای مناسب تر خواهد بود.

- ابعاد باسکول جاده ای

ابعاد باسکول جاده ای پند کاسپین کرمان بر حسب نوع استفاده از آن ها می تواند متفاوت باشد. به طور مثال عموماً باسکول تریلی کش با ابعاد ۳ در ۱۶ متر طراحی و تولید می شود و باسکول های کامیون کش با ابعادی نظیر ۳ در ۸ متر ساخته می شوند. بر حسب نوع استفاده‌ای که می‌خواهیم از این باسکول ها داشته باشیم، این اعداد می توانند متفاوت (بیشتر یا کمتر) باشند.

- ظرفیت باسکول جاده ای

ظرفیت باسکول نیز از مواردی است که باعث می‌شود تفاوت‌هایی میان باسکول‌های مختلف صورت پذیرد. برای توزین نیسان یا خاور از باسکول هایی با ظرفیت ۳ تن استفاده می کنند و این عدد در مورد دستگاه هایی که برای توزین واگن مورد استفاده قرار می گیرد، تا رقم ۱۵۰ تن نیز بالا می رود که عدد بسیار بزرگی است. هم چنین باسکول های تریلی کش پند کاسپین کرمان نیز ظرفیتی تا حدود ۶۰ تن دارند.

- نمایشگر باسکول جاده ای

در گذشته نمایشگر باسکول ها به صورت آنالوگ بود و وزن مورد نظر با عقربه نشان داده می شد.اما با پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفت و با ظهور باسکول های دیجیتال، نمایشگرهای الکترونیکی جایگزین این عقربه ها شد. باسکول های دیجیتال علاوه بر نمایش دیجیتال اوزان می توانند ویژگی هایی نظیر ذخیره اطلاعات، چاپ اطلاعات و غیره را دارا باشند.

- اطلاعات فروش باسکول های جاده ای

جهت اطلاع از محصولات و لیست قیمت های باسکول جاده ای ، کامیون کش ، تریلی کش ، دامپ تراک پند کاسپین در کرمان با تلفن نمایندگی فروش باسکول پند کاسپین در استان کرمان تماس  حاصل فرمایید.