معرفی باسکول ۲۰ تن ( لیفتراک کش ) - نمایندگی پند کاسپین کرمان

این نوع از باسکول‌ها که به باسکول‌های لیفتراک کش نیز معروف هستند از جمله باسکول‌های جاده‌ای می‌باشند که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌گردند. باسکول های ۲۰ تنی ( بیست تن ) در کرمان نیز همانند سایر باسکول‌های جاده‌ای با پلتفرم‌های تمام فلزی تولید می‌گردند. همچنین باسکول‌های لیفتراک کش قابلیت اجرا به صورت هم‌سطح و یا برجسته را دارا می‌باشند. ( مراحل نصب و خرید باسکول 20 تن (۲۰ تنی ) لیفتراک کش صنعتی جاده ای و قیمت فروش را میتوانید در صفحه محصولات نمایندگی پند کاسپین در کرمان مشاهده نمایید)

نصب و راه اندازی باسکول- خرید و تعمیر باسکول - تریلی کش - مرغداری - فروش باسکول های صنعتی - جاده ای خاورکش - پند کاسپین کرمان - باسکول پند کرمان - اندیکاتور - لودسل - باسکول ۲۰ تن کرمان - قیمت باسکول ۲۰ تنی - ۲۰ تنی کامیون کش - 20 تنی

باسکول 20 تنی پند کرمان

باسکول های فلز ۲۰ تنی صنعتی – لیفتراک کش مناسب استفاده در خطوط تولید، صنایع فلزی، متالوژی، برشکاری، ضایعات، معادن، سنگبری‌ها و صنایع کاغذ و مقوا می‌باشند.
این نوع از باسکول‌ها از نصب سریع و آسانی برخوردار هستند که می‌توان از آن به‌عنوان ویژگی کلیدی آن‌ها نام برد. همچنین از مقاومت خوبی در برابر بارهای دینامیکی و استاتیکی با بهره‌گیری از آخرین نرم افزارهای طراحی سازه سود می‌برند. به طور کلی باسکول های لیفتراک کش دارای سازه های بسیار مستحکم هستند و از قابلیت جابجایی آسان بهره می‌برند. این باسکول ها قابلیت استفاده در انبارها و سالن‌های تولیدی را دارند و در آن از تیر IPE240 استفاده شده است.

- ابعاد باسکول 20 تنی

در باسکول ۲۰ تنی صنعتی از صفحه تمام فلزی با ابعاد ۲ در ۲.۵ متر و بدون نیاز به فوندانسیون استفاده می‌شود که با بهره‌گیری از ۴ لودسل کار توزین را انجام می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این باسکول ها می‌توان به بدنه‌ی مستحکم آن که مقاوم در برابر شوک های مکانیکی و دینامیکی است، عدم نیاز به فونداسیون که پیشتر هم اشاره شد، سهولت در جابه‌جایی و انجام آسان این امردر کوتاه‌ترین زمان و قابلیت نصب به هر دو صورت هم‌سطح و برجسته اشاره کرد.

- باسکول ۲۰ تنی کامیون کش

از دیگر انواع باسکول های بیست تن می‌توان به باسکول بیست تنی کامیون‌کش اشاره کرد که با دو پلتفرم فلزی و بتن-فلزی عرضه می‌شود که دارای فوندانسیون پیش‌ساخته و در ابعاد ۶ در ۳ متر طراحی و تولید می‌گردد و برای توزین از ۴ لودسل استفاده می‌شود. باسکول ۲۰ تنی کامیون کش شرکت پند کاسپین در صنایع و مواردی چون گمرک، مراکز باربری، معادن سنگ و کارخانه های بزرگ ماشین‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. صفحه اندازه گیری یا همان پلتفرم در باسکول های جاده ای ساختاری شبیه به پل دارند، که پس از قرارگیری بار و یا وسیله نقلیه بر روی آن عملیات توزین را آغاز می‌کنند.

- لودسل باسکول ۲۰ تنی

در باسکول های جاده ای لودسل ها در زیر پلتفرم و درون فونداسیون باسکول قرار گرفته و تعداد آنها بسته به میزان وزن‌کشی که از باسکول انتظار داریم متغیر است. فونداسیون پیش ساخته ای که در طراحی و تولید باسکول های جاده ای پند کاسپین به کار می‌رود، سبب می‌شود زمان تحویل و نصب باسکول جاده ای این شرکت به کمترین میزان خود برسد. همچنین از دیگر نقاط قوت استفاده از فونداسیون های پیش‌ساخته می‌توان به استحکام بالا به دلیل استفاده از قالب سازی های معکوس در کارخانه، تطابق و هماهنگی کامل فونداسیون با نقشه‌ی باسکول و پرهیز از مشکلات ساخت در محل اشاره کرد.

- اطلاعات فروش باسکول های بیست تن کرمان

جهت اطلاع از محصولات و لیست قیمت ها و خرید باسکول 20 تنی (۲۰ تن ) در کرمان از راه های ارتباطی با باسکول پند کاسپین کرمان  استفاده نمایید.